TERE TULEMAST!

Aitäh, et tunned huvi meie tegemiste vastu. Aovegourmet on värskelt idanenud idee tutvustada ja pakkuda esmajärgus ainult maailmatasemel auhinnatud ja kvaliteedimärgisega ekstra neitsioliiviõlisid. Suhtleme ja teeme koostööd otse istandusega. Oleme Fernando Ruiz ekstra neitsioliiviõlide ametlik maaletooja ja edasimüüja.  

 

Ekstra neitsioliiviõlide ja peatselt ka teiste põnevate gurmeetoodete maaletoomise taga seisab väike eesti pere, kelle elu on läbi ja lõhki seotud Hispaania ja Kanaari saartega. Toetudes teadmistele ja kogemusele on meie soov teha kättesaadavaks hinnatud toorainest valmistatud toiduained, mis jõuavad tarbijani otse Hispaania lõunaosa ning peamiselt Tenerife saare istandustest ning sealsete ettevõtjate varasalvest. 

 

Meie missioon:

  • Pakkuda autentset hispaania ja kanaari köögi toiduelamust ilma kodust lahkumata

  • Tuua kodudesse need maitsed, mida ollakse harjunud soojamaareisil kogema

  • Mitte teha allahindlust kvaliteedi osas

  • Olla visuaalselt köitev ja maitselt meeldejääv

 Ainuüksi Hispaanias on registreeritud rohkem kui 260 sorti oliive, igaüks neist erilise aroomi ja maitsega. Sellest tulenevalt oleme otsustanud oliiviõlide valikul keskenduda kahele kriteeriumile:

  • Erinevate oliivisortide mitmekesisus. Näiteks on esindatud nii pika ajalooga ja alates 19.sajandist väljasuremisohus olev oliivisort Royal kui ka hispaanlaste poolt armastatud oliivisordid Picual ja Hojiblanca. Meie valikust leiab enda jaoks sobiva nii teadlik toidugurmaan kui ka alles uusi maitseid ja tervislikku toitumist harrastav tarbija.  

  • Unikaalne disain. Töötame selle nimel, et meie klient saab oma köögis hoida käes midagi, mida peame meie ettevõtte missiooniks: olla visuaalselt köitev ja maitselt meeldejääv. Oliiviõlide pudelite disain on silmapaistev ja ainulaadne, selgelt eristuv tavapärasest tootevalikust ja suurepärane kingitus nii iseendale kui sõbrale!

 

Oleme veendunud, et söök ja söömine on midagi, mis ühendab kõiki inimesi olenemata rahvusest, elukohast või ühestki teisest tegurist. Naudime kvaliteetset toitu!  Leia oma maitseelamus siin.

Viska pilk peale ka meie blogisse!