¡Bienvenidos!

Rõõm on Sind tervitada Aovegourmet kõige esimese blogipostituse ridades! Mina olen Grethel. Enesele märkamatagi on minust aastate jooksul kasvanud kirglik hispaania & kanaari saarte kultuuri ja traditsioonide austaja. Juhuse tahtel on minu pere teine kodu igavese kevade saarel Tenerifel & meile kallid pereliikmed elavad nii Eestis, Kanaaridel kui mandri-Hispaanias. Seega võin julgelt väita, et hispaania keel & meel, kanaarlaste omapärane ellusuhtumine ja armastus toidu & joogi vastu on meie igapäevaelu suur osa olenemata sellest kus me parasjagu pesitseme. Tänu eelmainitule eksisteerib ka meie gurmeekaupade e-pood. Infot selle kohta, mida põnevat meie tootevalikus leiab, saad näha siit.

Inimene on üks uudishimulik olend

Maailm on täis imelisi maitseid ja valikute võimalus teeb silme ees lausa kirjuks. Mida rohkem olen Tenerifel aega veetnud, seda enam tundub mulle, et meie ümber on nii palju kvaliteetset toorainet, traditsioonilisi roogasid, head joogipoolist ning selle kõige taga töökaid inimesi, kes suure tõenäosusega pole saanud väljateenitud tähelepanu ja kiitust, millest võiks rääkima jäädagi. Mulle meeldib lugeda, uurida, alati midagi uut õppida, köögis katsetada ning oma teadmisi ja kogemusi kõigi huvilistega nii lihtsasti mõistetavalt jagada kui võimalik.
 
See ongi lihtne ja siiras eesmärk siinse blogi loomisel. Loodan, et leiad siit huvipakkuvat infot hispaania ja kanaari toidu ja joogi osas, äratundmisrõõmu mõnelt oma soojamaareisilt või hoopis tahtmise kohver pakkida ja sammud lennujaama suunas võtta. Omaltpoolt võin öelda, et esimest postitust kirjutades on mul juba vähemalt 12 uut ideed mida jagada!
 
Teemad, mis mind ekstra sädistama panevad:
 
  • Oliivide kasvatamine & oliiviõlid
  • Veini tootmine & viinamarjakasvatus
  • Juust (eriti kitsejuust)
  • Kanaari saarte ajalugu (kummardus minu ajaloo-ja arheoloogiaharidusele)
  • Hispaanlastega asjaajamine (sest see on tase omaette)
 
Kui Sa tahaksid millestki konkreetsest rohkem teada saada, võta palun minuga ühendust. Vastan heameelega küsimustele ja kui kohe vastust ei tea – uurin välja ja vastan kindlasti!
 

Peatse suhtlemiseni!